O nas

Kancelaria Odszkodowawcza ADIUTUM Sp. z o.o.

To firma, której celem jest zapewnienie osobom poszkodowanym w wypadkach profesjonalnej pomocy w uzyskaniu należnego im odszkodowania z tytułu zdarzeń wywołujących szkody. Do naszego zespołu należą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie likwidacji szkód. Reprezentujemy naszych Klientów przed ubezpieczycielami  jak i w postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, szkód osobowych, majątkowych oraz  innych zdarzeń losowych. Od samego początku prowadzenia sprawy ADIUTUM zapewnia Państwu profesjonalnego pełnomocnika w postaci  stale współpracujących adwokatów. Nasi prawnicy posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie tak bardzo potrzebne w odzyskiwaniu należności osób pokrzywdzonych, ale także posiadają szeroką wiedzę na temat przepisów ubezpieczeniowych oraz orzecznictwa sądowego aktualnie obowiązujących.

Jeśli przydarzył Ci się wypadek pamiętaj by zachować wszelkie dowody poniesionych kosztów i wydatków.

Zbieraj dokumentację związaną z leczeniem: wypisy ze szpitala, zaświadczenia lekarskie, z pogotowia, od policji, zdjęcia rtg, staraj się udokumentować fotograficznie obrażenia ciała jakich doznałeś lub uszkodzenia powstałe np. w twoim pojeździe., zapisz dane osobowe i kontaktowe świadków wypadku, jakiemu uległeś, zbieraj dowody poniesionych wydatków: bilety, rachunki z apteki, ze szpitala, za taksówkę (dojazd do lekarza lub na rehabilitację) w przypadku śmierci osoby bliskiej zbieraj wszelkie rachunki za ceremonię pogrzebową.

Czy warto korzystać z obsługi Kancelarii Odszkodowawczej ADIUTUM Sp. z o.o. ?

Firmę prowadzą bardzo wykwalifikowani prawnicy, a ich doświadczenie w podobnych sprawach może się okazać bezcenne – Państwo stajecie często po raz pierwszy w sytuacji związanej z dochodzeniem odszkodowania, a nasza Firma ma już na swoim wiele pozytywnie zakończonych spraw. ADIUTUM pobiera swoje wynagrodzenie jako procent wywalczonej kwoty, w takim przypadku możecie być Państwo pewni, że nie będziecie płacić z „własnej kieszeni (choć to oczywiście przenośnia, ponieważ firma walczy o wasze pieniądze). Biorąc pod uwagę fakt, że kwoty odszkodowań w przypadku samodzielnego dochodzenia odszkodowań są najczęściej niższe, niż w przypadku reprezentowania Państwa przez tego typu firmy uważamy za zdecydowanie zasadne skorzystanie z usług naszej Kancelarii.

Spokój, który w ten sposób „kupimy” może okazać się cenniejszy, niż koszt usług firmy odszkodowawczej.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - POMOŻEMY CI !       BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH.